WCZASY W POLSCE: WŁADYSŁAWOWO
Polskie morze jest piękne - bez względu na warunki atmosferyczne. Na wakacje nad Bałtyk możemy pojechać nie tylko latem, ale także jesienią czy zimą. Nadmorskie polskie miejscowości zachwycają o każdej porze roku, a jedną z nich jest Władysławowo - miasto tętniące życiem, leżące w powiecie puckim. Wczasy we Władysławowie mogą jak najbardziej okazać się tymi wymarzonymi! Miejsce to wyróżnia się bowiem ciekawymi atrakcjami i dobrymi noclegami.

Gdzie nocować we Władysławowie?

Opcji na nocleg jest wiele. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Miłośnicy luksusowych i wygodnych wakacji, na pewno ucieszą się z faktu, iż w tym nadmorskim mieście, można zatrzymać się w czterogwiazdkowych hotelach. Takie obiekty mają zazwyczaj śniadanie wliczone w cenę i oferują gościom bogatą strefę SPA. Noclegi we Władysławowie nie rzadko znajdują się tuż przy plaży, co stanowi dodatkowy atut wczasów. Inną opcją są całoroczne domki, co również jest komfortowym wyborem, zwłaszcza przy wyjeździe na wakacje z większą ilością osób. Takie domki cechują się wyposażoną w pełni kuchnią, podobnie co wille czy kwatery, które również można wynająć. Te ostatnie zazwyczaj posiadają ogród, z którego można korzystać, robiąc grilla czy ognisko.

Polecane noclegi

Pokoje Alicja, Władysławowo

Żeglarska Przystań, Chłapowo

Pokoje Siesta, Władysławowo

Jak spędzić wakacje?

Władysławowo określane jest jako jeden z najatrakcyjniejszych kierunków wybieranych na wczasy. W tej okolicy na pewno nie można się nudzić. To, co na pewno warto odwiedzić, będąc we Władysławowie to Port rybacki. Zalicza się on do najważniejszego na całym Bałtyku, a liczba wyładowywanych ryb naprawdę robi wrażenie. Kolejną z atrakcji, którą pokochają zarówno dzieci jak i dorośli jest Ocean Park. Tutaj warto wspomnieć, iż park otwarty jest w sezonie, a więc jeśli odwiedzamy Władysławowo latem, dobrze jest dodać to miejsce do listy miejsc do odwiedzenia. W parku znajduje się wiele atrakcji, takich jak wirtualna rzeczywistość, wioska rybacka czy wodospad. Można zrobić sobie także zdjęcie z ogromnym wielorybem czy uczestniczyć w popularnym Holy Festival – święcie kolorów.

Pisząc o atrakcjach Władysławowa, nie sposób nie wspomnieć o plaży, która uznawana jest za jedną z najładniejszych nad polskim morzem. Plaża w tym mieście cechuje się czystością, jest szeroka, a w spotykanych gdzieniegdzie drobnych kamyczkach, można odkryć…bursztyn! Miłośnicy historii także znajdą coś dla siebie. Hallerówka to drewniana willa, która należała do generała Józefa Hallera. Na pewno warto ją zobaczyć i cofnąć się do przeszłości. Jest to też jednocześnie muzeum okazów przyrodniczych. Będąc we Władysławowie warto także odwiedzić motylarnię, Dom Rybaka czy Aleję Gwiazd Sportu.

Sprawdzone noclegi w okolicy

Willa Arkadia, Chłapowo

Bezan, Chłapowo

Pokoje Bursztynek Chłapowo

Domki MEWA, Chłapowo

Udane wczasy nad morzem

Władysławowo to miejscowość idealna na wczasy. Będzie dobrym pomysłem na wakacje romantyczne, z przyjaciółmi czy też rodzinne. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.