„Hotel Monika” to kameralny hotel usytuowany w pobliżu historycznego centrum Krakowa oraz Starego Rynku.

Komfortowe noclegi oferowane są w przestronnych pokojach. Personel recepcji, biegle władający językiem angielskim, francuskim oraz niemieckim, gwarantuje życzliwą i profesjonalną obsługę. W 2006 roku, „Hotel Monika” w Krakowie zdobył prestiżowy tytuł Hotelu Roku, przyznany przez Polską Izbę Hotelarstwa. Nieustannie dążą do utrzymania najwyższej jakości usług oraz wzbogacenia oferty, aby sprostać oczekiwaniom klientów i dostosować się do ich potrzeb. Poza noclegami w Krakowie, w hotelu organizowane są również szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne.

Budynek hotelu Monika w Krakowie posiada trzy piętra i ogródek, który stanowi doskonałe miejsce wypoczynku po dniu pełnym atrakcji spędzonym na zwiedzaniu miasta. Dostępna jest tam altana, idealne miejsce do spotkań i relaksu, z możliwością korzystania z bezprzewodowego Internetu. W obiekcie znajduje się również sala konferencyjna dla 45 osób.

HOTEL MONIKA

ul. Langiewicza 6, 31-425 Kraków

Aktualnie obiekt jest nieczynny
Sprawdź okoliczne noclegi w Krakowie

Kraków – galeria

Dostępne pokoje:

Dostępne są również dwupokojowe apartamenty o podwyższonym standardzie. Cena pokoju obejmuje śniadanie w formie bufetu. Na życzenie gości możliwe jest również organizowanie obiadów i kolacji.

Hotel Monika charakteryzuje się korzystną lokalizacją, ułatwiającą zwiedzanie Krakowa. Pomimo położenia w samym centrum miasta, umożliwia odpoczynek od miejskiego zgiełku. Bliskość historycznego centrum oraz Rynku Głównego stanowi dodatkowy atut. Dojazd z Dworca Głównego do hotelu to tylko 2 przystanki autobusem. Dla podróżujących samochodem, dojazd z głównych traktów komunikacyjnych jest wyjątkowo prosty.

Hotel Monika oferuje 105 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajdują się łazienki, telewizor, radio oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Zobacz również